Hakkımızda

“Aynı nehirde iki kere yıkanamazsınız!”

                                             Herakleitos

Çünkü,

İkinci kez girdiğinizde bu nehir büsbütün baska bir nehirdir ve ‘siz’, aynı ‘siz’ değilsinizdir artık. Karşınızda aynı şeyin bulunduğunu sandıgınız her yerde durum böyledir.

Kalıcı şeyler varmış sanısına kapılmamız, değişmenin kuralsız değil de, belli bir düzene ve yasaya göre olması yüzündendir. İşte bu yasaya Herakleitos Logos diyor…

Logos, Kasım 2006’da faaliyetlerine başlayan çok yönlü bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Çocuk-Genç, Yetişkin ve Aile hizmetlerinin yanında, psikolojik danışmanlık camiasına yönelik egitimleri ve şirketlere özel danışmanlık-eğitim faaliyetleri ile alandaki adını kısa bir zamanda duyurmayı başarmıştır.

Uzman klinik psikolog kadrosu ile faaliyetlerine devam eden Logos Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde başvuran kişinin yaşına, başvurma nedenine ve uygulanacak yönteme bağlı olarak duruma en uygun olan konusunda yetkin uzmana yönlendirilir. Ayrı ayrı yetişkin/çocuk psikologları birbirlerinden yardım ve destek alarak çalışmalarını sürdürürler.

Etik çerçeveye çok önem veren ve alanda güvenirliğini ispatlamış kadrosuyla merkezimiz bu konuda çözüm odaklı ve kısa süreli çalışmaları benimsemiştir. Logos, insana yönelik en hassas ve en zor konulardan biri olan psikolojik danışmanlık hizmetinin sorumluluğunun bilincinde ve farkında olarak sağlam adımlarla ilerlemektedir.